- Aanbieding!
- -40%
- Bespaar 40%

Luxe paardrijshirt voor op concours met korte mouwen. Ook dit prachtige wedstrijdshirt is gemaakt van een luchtig en zacht stretchmateriaal. Daardoor is het heel prettig en comfortabel. Dit wedstrijdshirt heeft een wit bib gedeelte aan de voorkant. De ritssluiting aan de bovenzijde zit aan de zijkant.
Lees meer
Kleding dames EQUILINE | ANIMO ITALIA | VESTRUM |
Maat | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nederlands (EU) | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 |
Italiaans | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 | 48 |
Duits (D maat Animo) | 30 | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
English | 4 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 |
Kleding heren EQUILINE | ANIMO ITALIA | VESTRUM |
Maat | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nederlands (EU) | 42 | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 |
Italiaans | 42 | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 |
English | 22 | 24 | 26 | 28 | 30 | 32 | 34 |
Shirts/Polos | - | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 |
Kleding kinderen EQUILINE | ANIMO ITALIA |
Maat | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nederlands (EU) | 128 | 134 | 140 | 146 | 152 | 158 | 164 |
Italiaans | 128 | 134 | 140 | 146 | 152 | 158 | 164 |
English | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
MAATTABELLEN TUCCI / PARLANTI: ZIE ONDERAAN PRODUCTPAGINA |
Gratis verzending vanaf €99,- in NL, BE en DE
Snel contact met onze klantenservice via WhatsApp
Exclusieve hippische merken
Bezoek onze winkel in Ansen
Luxe paardrijshirt voor op concours met korte mouwen. Ook dit prachtige wedstrijdshirt is gemaakt van een luchtig en zacht stretchmateriaal. Daardoor is het heel prettig en comfortabel. Dit wedstrijdshirt heeft een wit bib gedeelte aan de voorkant. De ritssluiting aan de bovenzijde zit aan de zijkant.
Vestrum Wedstrijdshirt dames Baton Rouge wit. Luxe wedstrijdshirt met korte mouwen voor dames van Vestrum. Deze wedstrijdpolo is gemaakt van een luchtig en zacht stretchmateriaal. Daardoor is het heel prettig en comfortabel. Dit witte wedstrijdshirt heeft een rits aan de voorkant voor gemakkelijk aan en uit trekken. Het Bib gedeelte aan de voorkant heeft een subtiel Vestrum logo en paardenprintje voor een extra mooie uitstraling. Volledig gemaakt in Italië.
Kleur: wit
Maten: S (NL36-I40) | M (NL38-I42) | L (NL40-I44)
Wedstrijdpolo voor dames in technische stof. De polo is heerlijk draagbaar tijdens het zomerseizoen dankzij de ademende stof en mesh stof op de rug.
Anna Scarpati wedstrijdshirt Elena Wit wedstrijdshirt met korte mouwen voor dames. Dit shirt is van technische lichtgewicht stof. Heeft een knoopsluiting aan de voorzijde en is voorzien van een donkerblauw voorpand.
Vestrum Wedstrijdshirt Iglesias dames lichtgrijs. Luxe en hoogwaardig wedstrijdshirt met korte mouwen voor dames van Vestrum. Deze wedstrijdpolo is gemaakt van een luchtig en zacht stretchmateriaal. Daardoor is het heel prettig en comfortabel. Dit lichtgrijze shirt heeft een wit gedeelte aan de voorkant zodat je de grijze kleur niet zit als je een wedstrijdjasje draagt. Dankzij de rits aan de zijkant van de kraag die doorloopt op de schouder is het shirt gemakkelijk aan en uit te trekken.
Tijdloos en hoogwaardig wedstrijdshirt.
Kleur: lichtgrijs
Maten: S (NL36-I40) | M (NL38-I42) | L (NL40-I44)
Jersey wedstrijdshirt type Bemy van het merk Animo Italia. Prachtig shirt met een hoge kraag sluiting aan de achterzijde. Het shirt heeft korte mouwen. Voorzien van prachtige steentjes voorop met subtiel kleurverloop.
Anna Scarpati wedstrijdshirt Londra. Anna Scarpati wedstrijdshirt Londra is een wedstrijdshirt met korte mouwen in een heerlijk dragende stretchstof. Dit shirt heeft een duotone bies aan het uiteinde van de mouwtjes.
Luxe paardrijshirt voor op concours met lange mouwen. Ook dit prachtige wedstrijdshirt is gemaakt van een luchtig en zacht stretchmateriaal. Daardoor is het heel prettig en comfortabel.
Equiline wedstrijdshirt Grace. Equiline wedstrijdshirt Grace is een ademend wedstrijdshirt met korte mouwen voor dames. Dit shirt is gemaakt van stretchstof en heeft een getailleerde pasvorm. Kleur: wit - korte mouwen
Animo wedstrijdshirt Dexy. Prachtig wedstrijdshirt in jersey in de kleur wit. Kenmerkend voor dit Animo shirt is de zilverkleurige bies onderaan de witte kraag en bij de mouwen. De opstaande kraag is iets lager dan we normaal van Animo gewend zijn en het shirt heeft een ritssluiting aan de voorzijde.
Het Faustine shirt met lange mouwen is ontworpen met een ultra stretch, hoog ademend, zeer comfortabel en zacht materiaal dat bewegingsvrijheid en duurzaamheid garandeert.
Denver is ontworpen voor zowel training als competitie. Extra fijne en frisse bi-stretch stof zorgt voor een goede transpiratie en bewegingsvrijheid. Halve ritssluiting aan de voorkant, hoge opstaande kraag en gouden print op ritssluiting en linkerarm.
Luxe paardrijshirt voor op concours met lange mouwen. Ook dit prachtige wedstrijdshirt is gemaakt van een luchtig en zacht stretchmateriaal. Daardoor is het heel prettig en comfortabel.
Wauw, wij zijn echt verliefd op dit shirt. Een prachtig Swarovski applicatie aan de voorzijde, drukknoopjes voor gemakkelijk open en dicht doen en elastische mouwen. Dus ook ideaal als je als amazone wat meer spierballen hebt.
Luxe paardrijshirt voor op concours met korte mouwen. Ook dit prachtige wedstrijdshirt is gemaakt van een luchtig en zacht stretchmateriaal. Daardoor is het heel prettig en comfortabel. Dit wedstrijdshirt heeft een ritssluiting voor en mesh details op de schouders.
Dit prachtige wedstrijdshirt in zilverkleurige stof voor dames past perfect bij de rijbroeken van Animo Italia. Kenmerkend voor dit Animo shirt is de zilverkleurige stof en de witte kraag. Dit maakt het een subtiel chique shirt en prachtig voor in de dressuur- of de springring. Dit shirt heeft knopen aan de voorzijde en Animo logo op de linkerborst.
Vestrum Wedstrijdshirt lange mouwen dames Savannah. Luxe paardrijshirt voor op concours met lange mouwen. Ook dit prachtige wedstrijdshirt is gemaakt van een luchtig en zacht stretchmateriaal. Daardoor is het heel prettig en comfortabel. Dit wedstrijdshirt heeft een wit bib gedeelte aan de voorkant zodat je de kleur van het shirt niet zit als je een paardrijjasje draagt. Ook de manchetten zijn wit van kleur en gaan dicht met een ritssluiting, dus geen lastige knoopjes om dicht te doen.
Luxe paardrijshirt voor op concours met korte mouwen. Ook dit prachtige wedstrijdshirt is gemaakt van een luchtig en zacht stretchmateriaal. Daardoor is het heel prettig en comfortabel. Dit wedstrijdshirt heeft een wit bib gedeelte aan de voorkant. De ritssluiting aan de bovenzijde zit aan de zijkant.