- Aanbieding!
- -25%
- Bespaar 25%

✓ LEES HIER OVER ONZE SERVICE IN CORONATIJD ✓ GRATIS VERZENDING VANAF 50 EURO IN NL, BE EN DE ✓ VOOR 15.00 UUR BESTELD, VANDAAG VERZONDEN*
Equiline Wedstrijdjasje dames Calantha groen. Prachtig groen rijjasje met een geweldige pasvorm. De kraag is donkerblauw van kleur met een witte piping. De donkerblauwe piping komt ook terug boven de zakjes. Aan de achterzijde zitten 2 splitjes en het rijjasje is voorzien van 2 zakken vooraan met een klep. De knopen vooraan zijn donkerblauw van kleur.
Dit rijjasje is gemaakt van welbekende Equiline B-Cool materiaal. Deze jasjes zijn ademend en hebben veel stretch.
Kleur: Groen met donkerblauwe accenten.
Maten: XS (NL34-IT38)
Maatadvies: kies je normale maat
Lees meerGratis verzending vanaf €50,- in NL, BE en DE
Snel contact met onze klantenservice via WhatsApp
Exclusieve hippische merken
Bezoek onze winkel in Ansen
Equiline Wedstrijdjasje dames Calantha groen. Prachtig groen rijjasje met een geweldige pasvorm. De kraag is donkerblauw van kleur met een witte piping. De donkerblauwe piping komt ook terug boven de zakjes. Aan de achterzijde zitten 2 splitjes en het rijjasje is voorzien van 2 zakken vooraan met een klep. De knopen vooraan zijn donkerblauw van kleur.
Dit rijjasje is gemaakt van welbekende Equiline B-Cool materiaal. Deze jasjes zijn ademend en hebben veel stretch.
Kleur: Groen met donkerblauwe accenten.
Maten: XS (NL34-IT38)
Maatadvies: kies je normale maat
Equiline slipjas met swarovski Dames Grem. Slipjas / Dressuurfrack voor dames met strass kristallen op de kraag de tips vooraan en langs de beide slippen achteraan.
Maten: S (NL36-I40) | M (NL38-I42)
Maatadvies: kies je normale maat
Equiline wedstrijdjasje Gait maatwerk. Het meest populaire wedstrijdsjasje van Equiline. Verkrijgbaar in veel kleuren en naar je eigen wens te personaliseren. Dit jasje heeft een geweldige pasvorm en is gemaakt van Equiline's X-Cool Evo materiaal. Een innovatief materiaal welke ademend, elastisch en waterafstotend. Dit jasje is machine wasbaar.
Levertijd navy blue; zwart: alleen aangepaste kraag: 2 weken
Levertijd navy blue; zwart aangepaste kraag en zakken: 4-6 weken
Levertijd kleuren royal blue, groen, bordeaux, grijs, rood en bruin: 4-6 weken.
Vestrum Wedstrijdjasje Nigata dames. Luxe en hoogwaardig rijjasje voor dames van Vestrum. Dit rijjasje is gemaakt van een prettig draagbaar en zacht stretchmateriaal. Daardoor is het heel prettig en comfortabel. Het jasje is voorzien van 3 zakken met een rits. De lekker lichte stof is ademend en is machinewasbaar.
Equiline Wedstrijdjasje dames Evora Donkerblauw. Prachtig navy blauw rijjasje met een geweldige pasvorm. Aan de achterzijde zitten 2 splitjes en het rijjasje is voorzien van 2 zakken vooraan met een klep. Voorzien van een donkere voering met een chique print.
Dit rijjasje is gemaakt van Equiline's X-Cool materiaal. Deze jasjes zijn ademend en hebben veel stretch.
Kleur: donkerblauw
Maten: S (NL36-I40) | M (NL38-I42)
Maatadvies: kies je normale maat
Equiline wedstrijdjasje Charlotte. Stijlvol wedstrijdjasje voor dames van Equiline met details in wit. Het jasje van technische stof is zwart van kleur. De stof is elastisch en wasbaar in de wasmachine.
Equiline Wedstrijdjasje dames Evora Bordeaux. Prachtig bordeaux rood rijjasje met een geweldige pasvorm. Aan de achterzijde zitten 2 splitjes en het rijjasje is voorzien van 2 zakken vooraan met een klep. Voorzien van een donkere voering met een chique print.
Dit rijjasje is gemaakt van Equiline's X-Cool materiaal. Deze jasjes zijn ademend en hebben veel stretch.
Kleur: Bordeaux (donker rood)
Maten: S (NL36-I40) | M (NL38-I42)
Maatadvies: kies je normale maat
Animo paardrijjasje dames LP. Heel mooi afgewerkt paardrijjasje/wedstrijdjasje met een langere pasvorm van Animo Italia in softshell EVO stof. Dit jasje heeft een rits onder de knopenrij vooraan en drie stijlvolle donkerblauwe knopen met zilverkleurige rand. Op de mouw is hetzelfde type knopen geplaatst voor een mooie uitstraling. Aan de achterzijde zitten 2 splitjes en het rijjasje is voorzien van 2 zakken vooraan met een klep.
Dit rijjasje is gemaakt van welbekende Animo EVO materiaal. Deze jasjes zijn ademend en hebben veel stretch.
Kleur: Donkerblauw
Maten: XS (NL34-IT38) | S (NL36-I40) | M (NL38-I42)
Maatadvies: kies je normale maat
Animo maatwerk rijjasje model Lud. Stel je nieuwe Animo Italia wedstrijdjasje nu geheel naar eigen wens samen. Het jasje model Lud vervaardigd in Animo's EVO stof en daardoor heerlijk licht en met een zeer mooie pasvorm. De stof voelt als een tweede huid: elasticiteit, comfort en technologie komen samen. De EVO jasjes hebben een waterbestendige finish en zijn machine wasbaar.
Dit rijjasje heeft een rits onder de knopenrij zodat het jasje niet open gaat staan. Verder heeft het jasje twee splitten aan de achterzijde en een prachtige voering met paardenprint. De twee schuin geplaatste zakken aan de voorzijde hebben een ritssluiting.
Je kunt dit jasje naar wens samenstellen door de kleur van het jasje te kiezen, de kleur van de kraag en randje om de kraag, swarovski details, type knopen.
Levertijd: ca. 4 weken. Product kan na samenstelling niet retour. Wilt u de stalen bekijken en de jasjes passen? Wij hebben de jasjes in de winkel hangen zodat u uitgebreid kunt passen en het jasje naar uw wensen kunt samenstellen.
Animo mini slipjas Leci maatwerk. Stel je nieuwe Animo Italia wedstrijdjasje nu geheel naar eigen wens samen. Het jasje model Leci vervaardigd in Animo's EVO stof en daardoor heerlijk licht en met een zeer mooie pasvorm. De stof voelt als een tweede huid: elasticiteit, comfort en technologie komen samen. De EVO jasjes hebben een waterbestendige finish en zijn machine wasbaar.
Dit rijjasje heeft een rits onder de knopenrij zodat het jasje niet open gaat staan. Verder heeft het jasje een split aan de achterzijde en een prachtige voering met paardenprint.
Je kunt dit jasje naar wens samenstellen door de kleur van het jasje te kiezen, de kleur van de kraag en randje om de kraag, kleur van de spitzen, swarovski details, type knopen.
Wilt u de stalen bekijken en de jasjes passen? Dit kan in onze winkel.
Levertijd: ca. 1 maand.
Let op: custom made artikelen zoals dit jasje kunnen niet retour.
Vestrum Wedstrijdjasje Ginevra dames. Luxe en hoogwaardig rijjasje voor dames van Vestrum. Dit rijjasje is gemaakt van een prettig draagbaar en zacht stretchmateriaal. Daardoor is het heel prettig en comfortabel. Het jasje is voorzien van 3 zakken met een rits. De 4-season stof zorgt ervoor dat je het jasje het hele jaar kunt dragen en prettig blijft om te dragen bij zowel warme als koude dagen. De combinatie van luxe en praktische details maken dit wedstrijdjasje een echte must-have voor amazones die graag goed gekleed gaan.
Kleur: donkerblauw
Equiline slipjas dames Marilyn. Prachtige dressuurjas voor dames van Equiline. Dit jasje heeft prachtige accenten met swarofski steentjes op de kraag, rugpand en de flapjes aan de voorzijde. Dit jasje heeft een geweldige pasvorm en is gemaakt van Equiline's X-Cool Evo materiaal. Een innovatief materiaal welke ademend, elastisch en waterafstotend. Dit jasje is machine wasbaar.
Levertijd: 1-2 weken
Equiline wedstrijdjasje Gait. Het meest populaire wedstrijdsjasje van Equiline. Verkrijgbaar in veel kleuren en naar je eigen wens te personaliseren. Dit jasje heeft een geweldige pasvorm en is gemaakt van Equiline's X-Cool Evo materiaal. Een innovatief materiaal welke ademend, elastisch en waterafstotend. Standaard wordt dit jasje geleverd zoals op de foto (incl. zwarte knopen met zilverkleurige rand).
Dit jasje is machine wasbaar.
Levertijd kleuren royal blue, groen, bordeaux, grijs, rood en bruin: 4 weken. Overige kleuren: direct tot max. 2 weken.
Dit jasje naar eigen wens samenstellen? Kijk bij de maatwerkproducten.
Vestrum wedstrijdjasje Dames Evilard. Prachtig lichtgrijs gekleurd paardrijjasje voor dames. Dit wedstrijdjasje heeft 4 knopen aan de voorzijde, 3 knopen onderaan de mouwen en 2 splitten aan de achterzijde. Het jasje heeft een accent in donkerblauw aan de kraag en de zakjes met klep. Heel fijn 4-way stretch stof jasje die gewassen kan worden in de wasmachine. Dit rijjasje is volledig handgemaakt in Italë.
Let op dit jasje valt vrij klein. Bestel een maat groter dan je normaal draagt.
Vestrum Wedstrijdjasje dames Canberra donker rood. Met dit rijjasje van Vestrum zie je er zeker stijlvol uit. Bovendien is de modieuze zachtgroene kleur ook nog eens een echte eye-catcher. Dit rijjasje is gemaakt van een prettig draagbaar softshell materiaal. Daardoor zit het heel comfortabel en ziet het er ook slank uit. Het jasje is voorzien van 2 zakken met een klep. De lekker lichte stof is ademend en is machinewasbaar.
Kleur: donker rood (bordeaux)
Maten: S (NL36-I40) | M (NL38-I42) | L (NL40-I44)
Maatadvies: kies je normale maat
Het jasje model Lax is gemaakt van Animo's EVO stof en daardoor heerlijk licht en met een zeer mooie pasvorm. Verkrijgbaar in donkerblauw met swarovski op de klepzakjes en de kraag.
Manfredi wedstrijdjasje verwisselbare kraag. Fantastisch wedstrijdjasje van het spaanse merk Manfredi Equestrian. Dit jasje is gemaakt van 'Nanostretch 3000'. Nanostretch is water- en vuilafstotend en is een wat dikkere technische stof. Dit zorgt ervoor dat de jas wat minder 'tekent' en daarmee ook zeer geschikt is voor grotere maten. De stof is geschikt voor machinewas en daarmee gemakkelijk te onderhouden. Het fijne aan dit wedstrijdjasje is ook dat je in een handomdraai de kraag kunt verwisselen voor een kraag in een andere kleur. In een minuut tijd geef je jouw outfit dus een totaal andere look. Het jasje is verkrijgbaar in een standaardmaat en een lengtemaat. Het jasje heeft 2 splitten aan de achterzijde.
Nog beschikbaar in zwart met rode fluwelen kraag in maat 36 (valt als maat 34)
Equiline Wedstrijdjasje dames Calantha groen. Prachtig groen rijjasje met een geweldige pasvorm. De kraag is donkerblauw van kleur met een witte piping. De donkerblauwe piping komt ook terug boven de zakjes. Aan de achterzijde zitten 2 splitjes en het rijjasje is voorzien van 2 zakken vooraan met een klep. De knopen vooraan zijn donkerblauw van kleur.
Dit rijjasje is gemaakt van welbekende Equiline B-Cool materiaal. Deze jasjes zijn ademend en hebben veel stretch.
Kleur: Groen met donkerblauwe accenten.
Maten: XS (NL34-IT38)
Maatadvies: kies je normale maat
Productbeoordelingen
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden